Конденсатори Клеми Дільники

Brainy Filter
Ціна
грн. грн.
Виробники
18
Тип
5251
10908
682
Рейтинг
1
2
3
4
5
Клема акумуляторна мінусова DLS BT5-
348 грн.
Клема акумуляторна мінусова DLS BT6-
435 грн.
Розподілювач живлення DLS FB1
377 грн.
Розподілювач живлення DLS FB3
377 грн.

Що потрібно знати при покупці конденсаторів, клем і дільників?

Автомобіль - складна система, в якій крім блоків є маса менш помітних, але не менш важливих комплектуючих. Серед них - конденсатори, клеми і дільники.

  • Основне призначення конденсатора - накопичувати електричний заряд і віддавати його. Ємність розраховується за принципом 1Ф на 1В. Конденсатори встановлюються біля підсилювача і гасять пульсацію напруги при великих імпульсних токах.
  • Клеми - це пристрої для приєднання проводів в автомобілі. По суті, це гвинтовий затиск, який фіксує провід і кріпиться до джерела живлення. Тому вони використовуються з усім обладнанням.
  • Дільники точніше називаються демультиплікаторами або знижувальними редукторами. Це коробка передач, яка при перемиканні створює додаткові передачі. А значить допомагає плавно і рівномірно підвищувати потужність. Завдяки цьому знижується навантаження на трансмісію.

В Україні купити конденсатори, клеми і дільники можна в інтернет-магазині «Dom365». При виборі враховуйте марку автомобіля, його комплектацію та характеристики основного обладнання.