Запобіжники

Brainy Filter
Ціна
грн. грн.
Виробники
18
Функціональне призначення
8002
Тип
647
Рейтинг
1
2
3
4
5
Запобіжник DLS AGU 10AMP
116 грн.
Запобіжник DLS AGU 25AMP
116 грн.
Запобіжник DLS AGU 50AMP
116 грн.
Запобіжник DLS AGU 70AMP
116 грн.
Запобіжник DLS AGU 80AMP
116 грн.

Як вибрати запобіжники?

Запобіжник - непримітна, але дуже важлива частина автомобіля. Від їх якості і надійності залежить безпека автомобіля і водія. Саме запобіжники запобігають короткому замиканню і захищають всю бортову мережу від стрибків і перебоїв.

Суть роботи запобіжника в тому, що в ньому існує перемичка, яка плавиться і руйнується при стрибку струму. За рахунок цього ланцюг автоматично розмикається.

За типом конструкції є два види:

  • Пальчикові - це пластиковий або керамічний стрижнь з плавкою перемичкою. Кераміка більш стійка до температур. Цей варіант вважається застарілим.
  • Прапорцеві або ножові зручніше і надійніше. Дві ніжки-контакту вставляються в гнізда блоків. Перемичка знаходиться в прямокутній голівці між ними. Для зручності головки роблять кольоровими, в залежності від номіналу. Випадково дістати запобіжник прапорця неможливо, тому він дуже надійний.

Звертайтеся в інтернет-магазин «Dom365», щоб купити запобіжники в Україні. Номінал вибирайте з урахуванням кількості обладнання в автомобілі. Наприклад, ланцюг живлення фар набагато потужніше освітлення салону.