• New

Пилосос SAMSUNG VC07T355MVC/UK

  • Виробник: Samsung
  • Модель: 3704~03
Є в наявності
2 999 грн.

Пилосос SAMSUNG VC07T355MVC/UK з системою CycloneForce забезпечує стабільну силу всмоктування. Секрет технології полягає в генерації відцентрової потужності, яка направляє відокремлені з повітря частинки в зовнішню камеру. Це дозволяє підтримувати чистоту фільтра, запобігаючи блокуванню сміттям і зберігаючи постійну потужність прибирання.

Пилосос без мішка Samsung легко підтримувати в чистому стані, адже контейнер моделі зручно від'єднувати і звільняти від накопиченого пилу і бруду. Конструкція бака забезпечує максимальну гігієнічність процесу очищення, тому вам не доведеться контактувати з вмістом контейнера. Сміттєзбірник обсягом 2,5 л можна швидко дістати і очистити, докладаючи для цього мінімум зусиль.

Пилосос оснащений 5-етапною вакуумною системою очищення, тому ретельно витягує все сміття з потоків повітря. Великий пил і бруд затримується циклічним фільтром CycloneForce, а елементи меншого розміру видаляються губчастим і тканинним фільтрами. Далі повітря проходить через двигун, після якого дрібні частинки вловлюються високоефективним і губчастим фільтрами.

Швидкознімний тримач для трьох насадок дозволяє зафіксувати аксесуари для догляду за м'якими меблями, очищення щілин і збору пилу. Таким чином, ви можете ефективно наводити порядок по всьому будинку, маючи поруч трубки і насадки для різних зон. Це дозволяє зручно змінювати насадки в процесі прибирання і зберігати аксесуари пилососа разом.

Ручка Easy Grip має ергономічну форму і нековзке покриття, тому комфортно розташовується в руці. Оптимальна окружність ручки пилососа без мішка дозволяє міцно утримувати шланг, який не сплутується завдяки поворотному з'єднанню.

Пилосос з контейнером Samsung можна зберігати в 2 положеннях, встановлюючи прилад в будь-якому місці. Поставте його вертикально, щоб зручно переносити за ручку або помістити в шафу, або розмістіть пристрій горизонтально, приховавши його за меблями.

Щоб підтримувати стабільну потужність всмоктування і чистоту пилососа без мішка не потрібно багато зусиль. Два фільтри для пилу можна мити під проточною водою, що виключає необхідність постійної покупки і заміни аксесуарів. Таким чином, ви легко збережете чистоту пилососа Samsung і його фільтрів, а також забезпечите його тривалу і ефективну роботу.

Оптимізована конструкція мотора і повітровода та потужна щітка забезпечать неперевершений результат, щоб ви могли легко підтримувати ідеальну чистоту. До того ж, даний пилосос без мішка споживає на 26% менше енергоресурсів, тому допоможе скоротити рахунки за електроенергію.