Кріплення поворотно-похилі VESA400

Brainy Filter
Ціна
грн. грн.
Виробники
11
Призначення
3631
Колір
1001
Рейтинг
1
2
3
4
5
Поворотно-похиле кріплення для ТВ DIGITAL DRP-ST41
690 грн.
Поворотно-похиле кріплення для ТВ Digital DRP-ST42
Немає в наявності
650 грн.

Що потрібно знати при покупці поворотно-похилих кріплень VESA400?

Поворотно-похилими кріпленнями називаються універсальні кронштейни, що дозволяють гнучко варіювати положення екрану і обладнання. Вони змінюють кут і положення щодо стіни вгору-вниз і вліво-вправо.

Поворотно-похилі кріплення VESA400 найкраще підійдуть для маленьких приміщень і приміщень зі складною геометрією. Якщо на рахунку кожен сантиметр простору, таким чином його легко використовувати максимально раціонально.

Діапазон горизонтального повороту варіюється до 180 градусів, а нахил по вертикалі - в середньому до 20. Найчастіше такі кронштейни встановлюють на кухні. Але в спальні або вітальні вони не менш доречні.

Купити поворотно-похилі кріплення VESA400 з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині «Dom365». Вони дорожчі, але функціональніші і зручніші фіксованих або навіть просто похилих кріплень.

А стандарт VESA дозволяє підібрати правильний варіант конкретно під свою модель техніки. Фактично, маркування VESA400 вказує на відстань між кріпильними отворами для установки екрану. Всі ці характеристики прописуються виробником. Але якщо потрібно - досить заміряти звичайною лінійкою.