Умови Доставки і Гарантія

Способи доставки:

  • Доставка кур'єром

Вартість доставки 70 грн. Заказ на суму вище 3 000 грн. доставляється безкоштовно. Безкоштовна доставка кур'єром виконується ТІЛЬКИ по місту Києву автомобілем нашого магазину. Платна доставка кур'єром виконується по місту Києву і Києвській області. Вартість доставки по Києвській області складає: 5 грн/км від найближчого КП на кордоні міста. Доставка кур'єром виконується до під'їзду покупця по графіку: Понеділок-П'ятниця: з 10-00 до 18-00. Доставка деяких товарів по Києву можлива протягом 3-х годин. Подробиці уточнюйте у менеджерів.

  • Нова пошта

Доставка службою "Нова Поша". Доставка в будь-яке відділення "Нової Пошти" по Україні. Доставка за адресою покупця в будь-якому населеному пункті України. Вартість доставки за тарифами "Нової Пошти". Оплата товару наложеним платежем (комісія 2% + 20 грн) або за допомогою банківського переказу (відповідно до умов вашого тарифного плану).

  • Meest Express

Доставка службою Meest Express. Доставка в будь-яке відділення Meest Express по Україні. Доставка за адресою покупця в будь-якому населеному пункті України. Вартість доставки по тарифам Meest Express.

  • Express Доставка

Доставка деяких товарів по Києву можлива в перебігу 3-х годин. Подробиці уточнюйте у менеджерів. Вартість доставки 100 грн.

 Гарантія:

У нашому магазині надається гарантія на всі товари від виробника, що підтверджує якість і відсутність заводських дефектів.

Гарантія надається на термін, зазначений в описі товару. Підтвердженням гарантійних зобов'язань є заповнений гарантійний талон. Настійно рекомендуємо перевірити комплектацію і відсутність дефектів у товарі при його отриманні (як правило, комплектацію можна подивитися в описі виробу або керівництві з експлуатації).

Гарантійне обслуговування проводять авторизовані сервісні центри, зазначені виробником. Телефони та адреси можна знайти на гарантійному талоні. Право на безкоштовне гарантійне обслуговування дає тільки заповнений гарантійний талон, в якому обов'язково повинні бути вказані:

   • модель виробу;
   • серійний номер;
   • гарантійний термін;
   • дата продажу товару.

Важливо! Зберігайте Ваш гарантійний талон і документ, що підтверджує оплату, на протязі всього терміну гарантійного обслуговування.